Korporatīvie pasākumi Antistress Room
Jebkuri pasākumi, sākot no korporatīvajiem pasākumiem un komandas saliedēšanas pasākumiem līdz vecmeitu ballītēm jaunā formātā, kas sniedz jaunas emocijas
Mūsu klienti
Korporatīvie pasākumi Antistress Room
Mūsu telpās mēs organizējam jebkura formāta svētkus: vecmeitu ballītes, vecpuišu ballītes, dzimšanas dienas, korporatīvās ballītes, komandas saliedēšanas pasākumus!
Formāti
pasākumu formāti
Korporatīvais pasākums
Lai izklaidētos un atpūstos no darba. Lai labāk iepazītu savus kolēģus, varbūt kādam bija pārāk daudz negatīvisma, un kāds izrādīsies dzimis mākslinieks!
DZIMŠANAS DIENA
Katru gadu tā pati brīvdiena: ap galdu ar draugiem kafejnīcā, restorānā vai mājās? Vai dejošana vienā un tajā pašā klubā? Atjaunojiet savu dzimšanas dienu - sarīkojiet neaizmirstamus svētkus antistresa formātā.
vecmeitu ballīte
Jūs taču zināt, cik svarīgi ir padarīt šo dienu par personīgo vēsturi, vai ne? Kas var būt labāks par haosa radīšanu telpā vai krāsas izmešanu pa visu apkārt?
vecpuišu ballītes
Pavadiet šo vakaru kopā ar draugiem tādā veidā, kas piepildīs jūs ilgtermiņā: salauziet visu, kas ir jūsu ceļā, vai ļaujiet vaļu savām emocijām, metot krāsu viens uz otru!
Komandas saliedēšana
Grautiņi un mākslas terapija ir ne tikai jautra izklaide, bet arī lieliska iespēja labāk iepazīt vienam otru un saliedēties kā komandai
Citi pasākumi
Mūsu telpā var atzīmēt jebkuru interesantu notikumu jūsu garīgajai labsajūtai.
FAQ
bieži uzdotie jautājumi
Jebkurā ērtā apģērbā, kas neierobežo kustības, un iesakām ņemt līdzi maiņas kreklu (galu galā, iznīcināšana ir ļoti energoietilpīgs process). Jūsu drošībai obligāti ir jābūt ērtiem slēgtiem apaviem.
Kontakti
Mazā krasta 37A, Rīga
Ģetrūdes iela 101A, Rīga
10:00-22:00
(pēc iepriekšēja pieraksta)

+371 27 383 939
info@antistress-room.lv
Ir kādi jautājumi?
TelegramWhatsAppPhone